Sık Sorulanlar

Morfeyus.com nedir ?

 

Morfeyus.com, kullanıcıların; kullanılmış ya da kullanılmamış kitaplarını diğer kullanıcılarla paylaşabildiği bir mecradır. Paylaşım metodu takas veya alım-satım şeklinde gerçekleşir.

 

Satış ve takas yapmak ücretli mi ?

 

Morfeyus.com, bireysel kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. Bireysel kullanıcılar en fazla 100 adet kitap ekleyebilir. Sınırsız olarak işlem yapabilirler.

 

Kitap alışverişi nasıl yapılır ?

 

Sistemde almak istediğiniz kitabın satıcısıyla iletişime geçtikten sonra, ister elden isterseniz farklı ödeme metodlarıyla alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Morfeyus.com alışveriş hususunda hiçbir sorumluluğu üstlenmez.

 

Nasıl kitap eklerim ?

 

Sisteme üye olduktan sonra, buraya tıklayarak kitaplarınızı ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kitap editör onayından sonra aktif edilir.

 

Kitap fiyatını belirlemede sınır nedir ?

 

Morfeyus.com ucuz kitap temin edilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Özellikle ikinci el kitaplarda, eğer ilaveten pahalı olmasını gerektirecek bir özelliği yoksa; fiyat sınırı, kitabın sıfırının piyasa satış fiyatıdır. Örneğin, piyasada 10 TL’ye satılan A kitabının ikinci elini eklediğiniz varsayımında, eklediğiniz kitabın fiyatı en fazla 9 TL olabilir.

 

Kaç adet kitap ekleyebilirim ?

 

Bireysel kullanıcılar diledikleri kategorilerde en fazla 100 adet kitap ekleyebilir. Eklenen bu kitapların satılık veya takaslı olması fark oluşturmaz.

kitap, ikinci el kitap, kitap sat, morfeyus, kitap alan yerler, kitap al, kitap takas, ucuz kitap, kitaplarımı satmak istiyorum, kitaplar,
Favorilerinize Başarıyla Eklendi!
Favorilerinizden Başarıyla Kaldırıldı!