Hakkımızda

Morfeyus.com; kullanıcıların, kullanılmış ya da kullanılmamış kitaplarını diğer kullanıcılarla takas, alım-satım yapabildiği bir web platformudur.

 

Morfeyus.com, ikinci el kitapları piyasaya tekrar kazandırılarak gerek öğrenci gerekse okuyucu kitlenin tasarruf etmesini amaçlamaktadır.  Morfeyus.com, kendisine benzeyen diğer projelere nazaran, ticari amacı her zaman geri planda bırakmayı amaçlamaktadır.

 

Morfeyus.com özellikle üniversite öğrencilerinin ders kitabı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kurulmuş, daha sonra farklı kategoride kitapların eklenmesiyle çeşit yelpazesi genişlemiştir. Kullanılmış kitapların yanı sıra; basımı bulunamayan, antika değeri taşıyan kitap ve efemeraları da Morfeyus'da bulabilirsiniz.

 

C2C'de Tüketiciler online bir platform/web sitesinde bir araya gelerek ürün/hizmetlerini kendi belirledikleri fiyat ile sergilerler ve alıcı tüketiciler online olarak satın alırlar. C2C eticaret'in yapıldığı bu online platform/web sitesi bir aracı konumundadır. C2C sitelerinin diğer bir özelliği ise satıcılardan belirli komisyon alınmasıdır. Temelde bir C2C projesi olan Morfeyus, satıcıdan komisyon almaz.

 


Morfeyus.com Ekibi

Hakkımızda

kitap, ikinci el kitap, kitap sat, morfeyus, kitap alan yerler, kitap al, kitap takas, ucuz kitap, kitaplarımı satmak istiyorum, kitaplar,
Favorilerinize Başarıyla Eklendi!
Favorilerinizden Başarıyla Kaldırıldı!